Refakatçi.NET

REFAKATÇİ

 
 
 
 
REFAKATÇİ ARIYORUM
Tecrübeli,Deneyimli Refakatçiler, Nitelikli Hasta Bakıcılar,Yaşlı Bakıcılar
İŞ ARIYORUM
Refakatçi,Hasta-Yaşlı Bakıcısı Olarak Çalışmak istiyorsanız Form Doldurun.
EĞİTİMLERE KATIL
Kişisel Kurumsal Refakat Eğitimi,İlk Yardım Eğitimi Formu

GÜNCEL DUYURULAR

E-BÜLTEN

Adınız
EMail

HİZMETLERİMİZ

Çocuk Refakati
Hastaların hastane ortamında desteklenmeleri amacıyla yakınlarının da yanlarında bulunmasına refa...
Yoğun Bakım Refakati
Yoğun Bakım ve Refakat Yoğun bakım üniteleriyle ilgili bir düzenleme yap...
Hasta Refakati
Hasta Refakati Hasta Refakatçisi, ev ve kurumlarda kendi sorumlul...
Engelli Refakati
Engelli Refakati Özürlü kimlik kartı çıkarma; ...

REFAKATÇİ HABERLERİ

DİĞER SİTELERİMİZ

Engelliler

Engelli Refakati
Engelli Refakati Özürlü kimlik kartı çıkarma; % 40 ve üzeri özür durumunda tam teşekküllü devlet hastanesinde alınan “Özürlüler İçin Sağlık Kurul Raporu”nun iki adet aslı gibidir onaylı fotokopisi, 2 adet resim, iki adet aslı gibidir onaylı nüfus cüzdanı fotokopisi ile başvuru formu doldurulup Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü... Devamı »»
Avrupa da Engelliler İçin Yardımlar
Avrupa da Engelliler İçin Yardımlar Sürekli ve önemli özürlülüğünüzle ilgili yapılan bütün giderlerin karşılanmasına hakkınız vardır. Giderler ilaveten yapılmış özel giderler olacak ki, bir özürlülüğünüz olmasaydı bu giderlerin yapılmasına gerek duyulmamış olacaktı. İlaveten yapılan bu giderler, diyet beslenmesi, ilaç, taşımacılık, giyim vb. giderl... Devamı »»
Avrupa da Engelli Tüketim Eşyaları Yardımı
Avrupa da Engelli Tüketim Eşyaları Yardımı Tüketim eşya alınmasında, özürlülüğünüze esaslı olarak yardımcı oluyorsa ve günlük yaşamınızı daha çok hafifletiyorsa veya tüketim eşyası işinizi uygulayabilmeniz için şart ise, yardım alabilirsiniz. Tüketim eşyaları denince örneğin ev idaresi için aletler, mutfak makinaları, çamaşır makinesi, kurutma maki... Devamı »»
Avrupa da Engelliler İçin Ulaşım Yardımı
Avrupa da Engelliler İçin Ulaşım Yardımı Özürlülüğünüzden dolayı kamu vasıtalarını kullanma imkânınız yoksa bireysel taşımacılık hizmeti veya ulaşım giderleri için para yardımı alma olanağına sahipsiniz. Hareket güçlülüğünden dolayı yürüyemiyorsanız ve bunun için yardımcı araçlar kullanıyorsanız, size bireysel bir taşımacılık düzenlemesi hizmeti ve... Devamı »»
Yaşlı, Hasta ve Engelli Bakım Elemanlarında Aranan Özellikler
Yaşlı  Hasta ve Engelli Bakım Elemanlarında Aranan Özellikler Bu alandaki mesleklerde çalışan meslek elamanlarının; - Etkili ve güzel konuşmalı - Çalışkan olmalı - Sabırlı ve duyarlı olmalı - Dikkatli olmalı - Dürüst olmalı - Enerjik olmalı - Güler yüzlü olmalı - İnsan ilişkilerine özen göstermeli... Devamı »»