Refakatçi.NET

REFAKATÇİ

 
 
 
 
REFAKATÇİ ARIYORUM
Tecrübeli,Deneyimli Refakatçiler, Nitelikli Hasta Bakıcılar,Yaşlı Bakıcılar
İŞ ARIYORUM
Refakatçi,Hasta-Yaşlı Bakıcısı Olarak Çalışmak istiyorsanız Form Doldurun.
EĞİTİMLERE KATIL
Kişisel Kurumsal Refakat Eğitimi,İlk Yardım Eğitimi Formu

GÜNCEL DUYURULAR

E-BÜLTEN

Adınız
EMail

Haberler

ETİKETLER

Refakatçi Oteli

Refakatçi Oteli Erzurum

Otelciler ve Kahvehaneciler Odası Başkanı Seyfettin Saka, Erzurum’da yapılması planlanan 5 hastaneyi, şehrin sağlık merkezi olması yönünde atılmış çok önemli bir adım olarak gördüklerini belirterek, “Böylesi yatırımlara elbette ihtiyacımız var.

Erzurum, bölgenin hatta ülkenin sağlık merkezi olmalıdır, buna biz de her türlü desteği vermeye hazırız. Fakat bu hastanelerin yanına yine devlet tarafından refakatçi oteli yaptırmak demek, şehirdeki otel işletmecilerini bir kalemde silmek demektir. Biz buna karşıyız.” diye konuştu.

Erzurum’da yaklaşık 80 ruhsatlı otel bulunduğunu ve bu otellerin neredeyse tamamına yakınının, mali sorunlar içerisinde kıvranıp durduğunu vurgulayan Başkan Saka, “Devlet misafirhane işletmemeli, barınma hizmeti sunmamalı.

Biz bunu her fırsatta dile getiriyor ve hatta hastanelerin bile otel gibi kullanılmasına karşı çıkarken, hastanelerin yanına bir de otel yaptırılmak istenmesine kesinlikle rıza gösteremeyiz. Herkes işine baksın, çünkü hastaneler sağlık hizmeti verir, barınma değil.” şeklinde konuştu