Refakatçi.NET

REFAKATÇİ

 
 
 
 
REFAKATÇİ ARIYORUM
Tecrübeli,Deneyimli Refakatçiler, Nitelikli Hasta Bakıcılar,Yaşlı Bakıcılar
İŞ ARIYORUM
Refakatçi,Hasta-Yaşlı Bakıcısı Olarak Çalışmak istiyorsanız Form Doldurun.
EĞİTİMLERE KATIL
Kişisel Kurumsal Refakat Eğitimi,İlk Yardım Eğitimi Formu

GÜNCEL DUYURULAR

E-BÜLTEN

Adınız
EMail

Ana Sayfa

ETİKETLER

Refakatli İkamet Bakım Görevlileri Hasta Bakımı Gece Bakımı Nöbet Bakımı Evde Refakat

Çalışmalarımız

İnsanların her zaman yardım ya da bakıma ihtiyacı olabilir. İnsandan insana, hiç bir şey bakım ya da yardım gibi kişisel olamaz.


Her türlü bakım ihtiyaçlarının sağlanmasında gerekli olan doğru kişinin bulunmasında, gereken her yer ve zamanda hizmet veriyor; müşterilerimize bir akraba, bir semt sakini ve bir yurttaş olarak yardımcı oluyoruz.

Evde bakımda aynı zamanda hasta bakımevleri ve yaşlılar bakımevleri, güçsüzler yurtları, refakatli ikamet biçimleri, iş ve günlük faaliyet programı için gündüz merkezleri v.s. kısacası nerede olursanız olun, sizin için gerekli, uygun ve en doğru bakım görevlilerini temin etmek için çalışıyoruz.

Tüm Türkiye de özellikle İstanbul’un her semtinde faaliyet gösteriyoruz. Tüm hizmetlerimiz müşterilerimizin arzularına göre yürütülmektedir. Her türlü refakat ve bakım elemanlarını, ev işlerinde destekten, uzmanlaşmış hasta bakımı ya da kişisel bakım elemanlarını güvenle temin ediyoruz.

Ayrıca; Hasta bakımı hakkında bilgilendirme, gece bakımı, nöbet bakımı, uzmanlaşmış hasta bakımı, evde pratik yardım ve evde refakat, çocuklar için uzman bakım, sağlık, diyet hastalara bakan, hasta yakınlarına yardım desteği veren profesyonel personel portföyümüzle de hizmetinizdeyiz.